XRP ile işletmenizi
kolayca yönetin

Tek hesap ile birden fazla şirketin, harcama, toplantı, dosya, insan kaynakları, ürün, teklif ve sipariş aşamalarını aynı anda online olarak dileğiniz yerden güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Özellikler

XRP, bir ERP çözümüdür, kurumunuzun işleyişini
XRP ile kolayca yönetebilirsiniz.

İnsan Kaynakları

XRP'de yer alan İnsan Kaynakları modülü ile personel yönetimi, izin yönetimi gibi işlemleri kolayca halledebilirsiniz.

Harcama Modülü

İşletmenizin personel veya firma harcamalarını kolaylıkla takip edebilir, Onay akışları oluşturarak harcamalarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Dosya Yönetimi

İşletmeniz ve Personelleriniz, gelişmiş Dosya Yönetimi Modülü ile döküman ve evraklarınızı güvenli bir şekilde barındırabilir.

Toplantı Modülü

XRP de yer alan Toplantı Modülü ile toplantılar ayarlayıp, toplantı esnasında notlar alabilir, toplantı takviminizi düzenleyebilirsiniz.

Sipariş Yönetimi

Ürünlerinizi sisteme kolayca girebilir, tekliflerinizi takib edebilir ve siparişlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Kullanıcı Yetkilendirme

Veri güvenliğiniz bizim için önemlidir. Güvenlik grubu ve yetki tanımları yaparak, kullanıcılarınızı gruplandırarak özel yetkiler tanımlayabilirsiniz.

ERP Nedir ?

ERP çözümleri, her ölçekten ve her sektörden işletmenin tüm verileri ve iş süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yönetmesini sağlıyor.Üretimden satın almaya, dış ticaretten satışa kadar tüm operasyonlarda görünürlük, etkin kontrol ve veri güvenilirliği sağlayan ERP ile daha fazla verimlilik elde ediliyor. Operasyonel süreçleri otomatik hale getiren ERP iş yükünü de önemli ölçüde azaltarak zaman ve maliyet tasarrufu kazandırıyor. ERP çözümleri daha verimli iş süreçleri çalışan memnuniyetini, süreçlerin daha etkin yönetimi de müşteri memnuniyetini artırıyor.

Avantajlar

Tüm cihazlar İle Uyumlu
Çalışır

Kurumunuzda Yer Alan Tüm Cihazlardan ERP Çözümünü Kolayca Kullanabilirsiniz. XRP, telefon ve tablet ile uyumlu çalışır.

Diğer İş Uygulamalarıyla Entegrasyon

Kurum içinde kullandığınız diğer iş uygulamalarıyla uyumlu çalışan XRP, daha önce kullandığınız uygulamalarda yer alan verilerin aktarımına da olanak sağlar.

Bildirim Sistemi

XRP'de yer alan bildirim sistemi ile, iş sürecinizdeki gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Güvenli ve Hızlı

Microsoft Azure üzerinde çalışan XRP sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde iş süreçlerinizi yönetin

Kolay Kullanım

XRP, herkesin kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Basit arayüzü sayesinse istediğiniz iş modülüne kolayca ulaşabilirsiniz

Güncel ve Optimize

Düzenli olarak güncellemeleri alabilirsiniz, Xrp sürekli olarak geliştirilir ve güncellenir.

Şirket Yönetimi

Grubunuza ait birden fazla şirketinizi tek bir uygulama üzerinden yönetibilir, personellerini, müşterilerini, harcamalarınızı şirketler üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.

  • XRP üzerinde, şirket tanımlayabilirsiniz
  • XRP üzerinde, şubelerinizi tanımlayıp yönetebilirsiniz
  • XRP üzerinde, personel kaydınızı tutabilirsiniz

Müşteri Yönetimi

Şirketleriniz tüm müşterilerini tek bir uygulama üzerinde toplayarak veri bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin SMS, Email, Telefon gibi iletişim bilgileri için KVKK onayı alıp takibini sağlayabilirsiniz.

  • Yeni müşteri tanımlayabilir veya mevcut müşterilerinizi XRP'ye aktarabilirsiniz
  • Müşterileriniz hakkında notlar alabilirsiniz.
  • Müşterilerinize teklif oluşturabilir, satın alma geçmişini görüntüleyebilir, müşterilerinizin belge ve dökümanlarını XRP üzerinde depolayabilirsiniz.

Tüm İş Süreçleriniz
Tek Uygulamada!

Kurum İçi Muhasebe, Stok Giriş Çıkış, İnsan Kaynakları, Üretim Bilgilerini Tek Uygulama Üzerinden Yönetin.Tüm İş Süreçlerinizi Tek Uygulamadan Planlı Bir Şekidle Takip Edip İş Sürecinizi Doğru Bir Şekilde Yürüterek Rekabette Öne Geçin.