SİGORTA SEKTÖRÜ

YAZILIM ÇÖZÜMÜ

SİGORTA SEKTÖRÜ YAZILIM ÇÖZÜMÜ

r10 Sigorta sektöründeki müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz karşılamaya yönelik yüksek teknolojiye sahip çözümler sunuyoruz. Kurumsal sigortacılık beklentilerini karşılayan yazılımlar geliştirerek, sigorta işletmelerinin güvenle büyümelerine katkı sağlıyoruz.

AVANTAJLAR

E-TİCARET ÇÖZÜMÜMÜZÜN KURUMUNUZA ARTILARI

PERSONEL YÖNETİMİ

Firmanızda bulunan tüm personellerin yönetimi, takibi ve onlara iş sorumluluklarının dağıtılmasını kolayca yapabilirsiniz.

POLİÇE YÖNETİMİ

Poliçe Yönetim modülü sigorta sektöründeki tüm gelişmeleri, günü gününe takip ederek; gerekli tüm değişikliklerin yapılarak mevcut poliçelerin güncelleştirilmesini sağlar.

TEKLİF HAZIRLAMA SİSTEMİ

Otomotiv sektöründe satış ve alış sonrası önemli olan müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle müşteri hizmetleri paneli sayesinde firmanızın memnuniyetini kolayca arttırabilirsiniz.

MUHASEBE ENTGRASYONU

Satış yönetimi size ne kadar araç sattığınızı, kar ve zarar oranlarınızı, işletmenizin satış kanalının ne durumda olduğunu gösterir.

BAYİ YÖNETİMİ

Bayi Yönetimi ile stoklarınızın entegrasyonundan satışlarda kredi kartı altyapılarına, kampanyaların uygulanmasından stokların görüntülenmesine kadar tüm süreçlerinizde verimlilik sağlayabilirsiniz.

ÇOK KANALLI İLETİŞİM

Müşterileriniz veya kurum içerisinde oluşan iletişimleri çok kanallı iletişim modülü sayesinde kolayca yapabilirsiniz. Buda müşteri ve personel memnuniyetini arttırmanıza olanak sağlar.

REKABETTE ÖNE GEÇİN!

Sigorta Sektörü Yazılım Çözümümüz İle Planlı Bir Şekilde Hareket Edin ve Rakiplerinizin Önüne Geçin!

SİGORTA SEKTÖRÜ YAZILIM ÇÖZÜMÜ

Sigorta Sektörüne Özel Yazılımlar

Sigorta sektörü yazılım çözümümüz sektörde çok sayıda müşterisinin, sektöre özel beklentilerine paralel olarak geliştirilen sigorta çözümleri; zorlu bir yapıya sahip sektörün iş süreçlerinde; tedarik zinciri yönetiminden stok kontrolüne üretim planlamasından insan kaynakları uygulamalarına ve finansal süreçlere kadar uçtan uca çözümler sunmaktadır.

dashboard

Kolay ve Kullanıcı Dostu Arayüz Tasarımı

Kurumunuzda Çalışan Her Kişinin Kolayca Kullanabileceği Modern Arayüz Tasarımı

RESPONSİVE TASARIM

Tüm cihazlar İle Uyumlu Çalışma

Sigorta Sektörü Yazılım Çözümü tüm akıllı cihazlar ile uyumlu çalışacaktır. Buda size her an her yerde elinizin altındaki telefondan bile sisteme ulaşma kolaylığı tanıyacaktır.

dashboard
ENTEGRASYON

Pazar Yerleri İle Kolay Entegrasyon

Sigorta Sektörü Yazılım Çözümümüz pazar yeri entegrasyonu modülü ile N11, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi E-ticaret siteleri ile kolay entegrasyon halinde çalışır. Buda size bilinen E-ticaret sitelerinde pazar yeri fırsatı yaratır.

Referanslarımız

Workatapp İş Uygulamalarını Kullanan Referanslarımızdan Bazıları...

"Sigorta Sektörü Müşteri Yönetimi ve Tüm süreçlerimizi Verimli Bir Şekilde Yönetmemizi Sağlayan Sigorta ERP Uygulaması İçin Workatapp 'e Teşekkürler!"
image
Derya Sigorta
Sigorta Sektörü Yazılım Çözümü Hizmeti
"Derya Grup Olarak Tüm Alt Markalarımızın Yönetimsel Süreçlerini Workatapp ERP Uygulaması İle Yürütüyoruz. Bu Sayede Rekabette Öne Geçiyoruz."
image
Derya Grup
Kurumsal Kaynak Planlaması Çözümü Hizmeti
"Araba Alım-Satım Sektöründe Verdiğimiz Hizmetlerde Şirket İçi Kurumsal Kaynak Planlaması İçin Workatapp Araba Sektörü Yazılım Çözümünü Kullandık ve Büyümeye Devam Ediyoruz."
image
Derya Otomotiv
Araba Sektörü Yazılım Çözümü

BİZE ULAŞIN

İş Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Workatapp
Yenişehir Mah, Osmanlı Bulvarı. No:28 D:No:11/A, 34912
Esas Kurtköy Aeropark, Pendik/İstanbul
Telefon: +90 (216) 251 67 30

ERP, XRP uygulamaları ile ilgili bilgi almak, bizimle birlikte sohbet edip kahvemizi içmek için size her zaman kapılarımız açık. Tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

E-Posta

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin.

© 2021 Workatapp
Tüm Hakları Saklıdır.