OTOMOTİV SEKTÖRÜ

YAZILIM ÇÖZÜMÜ

OTOMOTİV SEKTÖRÜ YAZILIM ÇÖZÜMÜ

r10Otomotiv Sektörü Yazılım Çözümümüz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin şirket içi iş – üretim süreçlerinin ve şirketler arası süreçlerin entegrasyonunu sağlayarak tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Otomotiv Sektörü Yazılım Çözümümüz sektöre özel çözümleri ile tedarikçi, üretici, satıcı ve müşteriler arasındaki işbirliği portallar aracılığı ile sağlanarak; siparişlerin, sevkiyatların, ödemelerin, üretim planının takibi online olarak yapılabilmektedir.

AVANTAJLAR

E-TİCARET ÇÖZÜMÜMÜZÜN KURUMUNUZA ARTILARI

ÜRÜN-STOK YÖNETİMİ

Otomotiv sektörü yazılım çözümünün en büyük artısı olan ürün-stok yönetimi ile planlı bir şekilde çalışıp büyüyebilir, rekabette öne geçebilirsiniz.

FİNANS YÖNETİMİ

Sipariş yönetimi ile müşterilerden gelen ve sizin tedarikçilere verdiğiniz tüm siparişleri kolayca yönetip, planla bir şekilde çalışabilirsiniz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Otomotiv sektöründe satış ve alış sonrası önemli olan müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle müşteri hizmetleri paneli sayesinde firmanızın memnuniyetini kolayca arttırabilirsiniz.

SATIŞ YÖNETİMİ

Satış yönetimi size ne kadar araç sattığınızı, kar ve zarar oranlarınızı, işletmenizin satış kanalının ne durumda olduğunu gösterir.

PAZAR YERİ YÖNETİMİ

Otomotiv sektörü yazılım çözümü ile satışlarınızı yapabileceğiniz pazar yerlerini kolayca yönetebilirsiniz. Analiz ve raporlamalar yapıp satışlarınızın daha iyi olmasını sağlayabilirsiniz.

RAPORLAMA VE ANALİZ

Raporlama ve Analiz sayesinde firmanız ile ilgili raporlamaları kolayca yapabilirsiniz. Finansal, personel vb. raporlamalar analiz yapmanızı kolaylaştırır.

REKABETTE ÖNE GEÇİN!

Otomotiv Sektörü Yazılım Çözümümüz İle Planlı Bir Şekilde Hareket Edin ve Rakiplerinizin Önüne Geçin!

OTOMOTİV SEKTÖRÜ YAZILIM ÇÖZÜMÜ

Otomotiv Araç Alım Satım Sektörüne Özel Yazılımlar

Otomotiv sektörü yazılım çözümümüz sektörde çok sayıda müşterisinin, sektöre özel beklentilerine paralel olarak geliştirilen otomotiv çözümleri; zorlu bir yapıya sahip sektörün iş süreçlerinde; tedarik zinciri yönetiminden stok kontrolüne üretim planlamasından insan kaynakları uygulamalarına ve finansal süreçlere kadar uçtan uca çözümler sunmaktadır.

dashboard

Kolay ve Kullanıcı Dostu Arayüz Tasarımı

Kurumunuzda Çalışan Her Kişinin Kolayca Kullanabileceği Modern Arayüz Tasarımı

RESPONSİVE TASARIM

Tüm cihazlar İle Uyumlu Çalışma

Otomotiv Sektörü Yazılım Çözümü tüm akıllı cihazlar ile uyumlu çalışacaktır. Buda size her an her yerde elinizin altındaki telefondan bile sisteme ulaşma kolaylığı tanıyacaktır.

dashboard
ENTEGRASYON

Pazar Yerleri İle Kolay Entegrasyon

Otomotiv Sektörü Yazılım Çözümümüz pazar yeri entegrasyonu modülü ile N11, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi E-ticaret siteleri ile kolay entegrasyon halinde çalışır. Buda size bilinen E-ticaret sitelerinde pazar yeri fırsatı yaratır.

Referanslarımız

Workatapp İş Uygulamalarını Kullanan Referanslarımızdan Bazıları...

"Sigorta Sektörü Müşteri Yönetimi ve Tüm süreçlerimizi Verimli Bir Şekilde Yönetmemizi Sağlayan Sigorta ERP Uygulaması İçin Workatapp 'e Teşekkürler!"
image
Derya Sigorta
Sigorta Sektörü Yazılım Çözümü Hizmeti
"Derya Grup Olarak Tüm Alt Markalarımızın Yönetimsel Süreçlerini Workatapp ERP Uygulaması İle Yürütüyoruz. Bu Sayede Rekabette Öne Geçiyoruz."
image
Derya Grup
Kurumsal Kaynak Planlaması Çözümü Hizmeti
"Araba Alım-Satım Sektöründe Verdiğimiz Hizmetlerde Şirket İçi Kurumsal Kaynak Planlaması İçin Workatapp Araba Sektörü Yazılım Çözümünü Kullandık ve Büyümeye Devam Ediyoruz."
image
Derya Otomotiv
Araba Sektörü Yazılım Çözümü

BİZE ULAŞIN

İş Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Workatapp
Yenişehir Mah, Osmanlı Bulvarı. No:28 D:No:11/A, 34912
Esas Kurtköy Aeropark, Pendik/İstanbul
Telefon: +90 (216) 251 67 30

ERP, XRP uygulamaları ile ilgili bilgi almak, bizimle birlikte sohbet edip kahvemizi içmek için size her zaman kapılarımız açık. Tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

E-Posta

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin.

© 2021 Workatapp
Tüm Hakları Saklıdır.