E-TİCARET ÇÖZÜMÜ

E-TİCARET ÇÖZÜMÜ

r10E-Ticaret Çözümümüz büyüyen e-Ticaret sektöründeki iş ortaklarına daha etkili hizmet sunmayı ilke edinmiştir. B2B ve B2C çözümleriyle, sıradan e-Ticaret anlayışından daha fazlasını vaat eder. E-Ticaret Çözümümüz müşteri odaklı yapısı entegrasyona önem verir, beraber çalıştığı kurumların e-Ticaret altyapısını ERP (Kurumsal Kaynak Planması) sistemleriyle çalışabilmesine olanak tanır. E-Ticaret Çözümümüz büyüyen e-Ticaret sektöründeki iş ortaklarına daha etkili hizmet sunmayı ilke edinmiştir. B2B ve B2C çözümleriyle, sıradan e-Ticaret anlayışından daha fazlasını vaat eder. E-Ticaret Çözümümüz müşteri odaklı yapısı entegrasyona önem verir, beraber çalıştığı kurumların e-Ticaret altyapısını ERP (Kurumsal Kaynak Planması) sistemleriyle çalışabilmesine olanak tanır.

AVANTAJLAR

E-TİCARET ÇÖZÜMÜMÜZÜN KURUMUNUZA ARTILARI

ÜRÜN-STOK YÖNETİMİ

E-Ticaret çözümünün en büyük artısı olan ürün-stok yönetimi ile planlı bir şekilde çalışıp büyüyebilir, rekabette öne geçebilirsiniz.

SATIŞ YÖNETİMİ

Satış yönetimi size ne kadar ürün sattığınızı, kar ve zarar oranlarınızı, işletmenizin satış kanalının ne durumda olduğunu gösterir.

SİPARİŞ YÖNETİMİ

Sipariş yönetimi ile müşterilerden gelen ve sizin tedarikçilere verdiğiniz tüm siparişleri kolayca yönetip, planla bir şekilde çalışabilirsiniz.

PAZAR YERİ YÖNETİMİ

E-Ticaret çözümü ile satışlarınızı yapabileceğiniz pazar yerlerini kolayca yönetebilirsiniz. Analiz ve raporlamalar yapıp satışlarınızın daha iyi olmasını sağlayabilirsiniz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

E-Ticaret işinde önemli olan müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle müşteri hizmetleri paneli sayesinde firmanızın memnuniyetini kolayca arttırabilirsiniz.

RAPORLAMA VE ANALİZ

Raporlama ve Analiz sayesinde firmanız ile ilgili raporlamaları kolayca yapabilirsiniz. Finansal, personel vb. raporlamalar analiz yapmanızı kolaylaştırır.

REKABETTE ÖNE GEÇİN!

E-Ticaret Çözümümüz İle Planlı Bir Şekilde Hareket Edin ve Rakiplerinizin Önüne Geçin!

E-TİCARET

Kurumunuza Özel E-Ticaret Yazılımları

Güçlü ve başarılı eticaret siteleri için profesyonel eticaret çözümleri kullanmalısın. E-Ticaret çözümümüz eticaret siteleri için birçok özel eticaret çözümü sağlamaktadır. Bunlar, eticaret yazılım çözümleri, eticaret tasarım çözümleri, eticaret barındırma çözümleri, eticaret yönetimi için hizmet çözümleri ve eticaret danışmanlık çözümleridir. Bu çözümlerle güçlü eticaret sitesi oluşturmak bir tesadüf olmayacaktır.E-Ticaret çözümünü satın aldığınız zaman hazır bir web sayfasına da sahip olacaksınız. Böylelikle sistemli ve sorunsuz işleyen bir E-ticaret web sayfası ile mali açıdan kar sağlayabilirsiniz.

dashboard

Kolay ve Kullanıcı Dostu Arayüz Tasarımı

Kurumunuzda Çalışan Her Kişinin Kolayca Kullanabileceği Modern Arayüz Tasarımı

RESPONSİVE TASARIM

Tüm cihazlar İle Uyumlu Çalışma

E-ticaret çözümü ve beraberinde gelen e-ticaret sayfasınız tüm akıllı cihazlar ile uyumlu çalışacaktır. Buda size her an her yerde elinizin altındaki telefondan bile sisteme ulaşma kolaylığı tanıyacaktır.

dashboard
ENTEGRASYON

Pazar Yerleri İle Kolay Entegrasyon

E-Ticaret çözümümüz pazar yeri entegrasyonu modülü ile N11, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi E-ticaret siteleri ile kolay entegrasyon halinde çalışır. Buda size bilinen E-ticaret sitelerinde pazar yeri fırsatı yaratır.

Referanslarımız

Workatapp İş Uygulamalarını Kullanan Referanslarımızdan Bazıları...

"Sigorta Sektörü Müşteri Yönetimi ve Tüm süreçlerimizi Verimli Bir Şekilde Yönetmemizi Sağlayan Sigorta ERP Uygulaması İçin Workatapp 'e Teşekkürler!"
image
Derya Sigorta
Sigorta Sektörü Yazılım Çözümü Hizmeti
"Derya Grup Olarak Tüm Alt Markalarımızın Yönetimsel Süreçlerini Workatapp ERP Uygulaması İle Yürütüyoruz. Bu Sayede Rekabette Öne Geçiyoruz."
image
Derya Grup
Kurumsal Kaynak Planlaması Çözümü Hizmeti
"Araba Alım-Satım Sektöründe Verdiğimiz Hizmetlerde Şirket İçi Kurumsal Kaynak Planlaması İçin Workatapp Araba Sektörü Yazılım Çözümünü Kullandık ve Büyümeye Devam Ediyoruz."
image
Derya Otomotiv
Araba Sektörü Yazılım Çözümü

BİZE ULAŞIN

İş Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Workatapp
Yenişehir Mah, Osmanlı Bulvarı. No:28 D:No:11/A, 34912
Esas Kurtköy Aeropark, Pendik/İstanbul
Telefon: +90 (216) 251 67 30

ERP, XRP uygulamaları ile ilgili bilgi almak, bizimle birlikte sohbet edip kahvemizi içmek için size her zaman kapılarımız açık. Tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

E-Posta

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin.

© 2021 Workatapp
Tüm Hakları Saklıdır.