ERP ÇÖZÜMÜ

ERP ÇÖZÜMÜ

r10 ERP çözümleri, her ölçekten ve her sektörden işletmenin tüm verileri ve iş süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yönetmesini sağlıyor.Üretimden satın almaya, dış ticaretten satışa kadar tüm operasyonlarda görünürlük, etkin kontrol ve veri güvenilirliği sağlayan Logo ERP ile daha fazla verimlilik elde ediliyor. Operasyonel süreçleri otomatik hale getiren ERP iş yükünü de önemli ölçüde azaltarak zaman ve maliyet tasarrufu kazandırıyor. ERP çözümleri daha verimli iş süreçleri çalışan memnuniyetini, süreçlerin daha etkin yönetimi de müşteri memnuniyetini artırıyor.

AVANTAJLAR

ERP VE XRP ÇÖZÜMLERİMİZİN KURUMUNUZA ARTILARI

MÜŞTERİ YÖNETİMİ

ERP çözümü sayesinde firmanızın müşterilerini kolayca yönetebilirsiniz. Müşteri ve satıl bilgilerini analiz edip firmanıza artılar katabilirsiniz.

TEDARİKÇİ YÖNETİMİ

ERP çözümümüz firmanız ile anlaşmalı olan tedarikçiler ile ilgili tüm hareketleri tek bir kanal üzerinden yönetmenizi sağlar.

ÜRÜN-STOK YÖNETİMİ

ERP çözümünün en büyük artısı olan ürün-stok yönetimi ile planlı bir şekilde çalışıp büyüyebilir, rekabette öne geçebilirsiniz.

SATINALMA YÖNETİMİ

Satınalma yönetimi ile tedarikçilerden alınan tüm ürünlerin hem finans hem de genel bilgileri planlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

SATIŞ YÖNETİMİ

Şirket İçi İletişiminizi ERP Uygulaması Üzerinden Yapıp Diğer Uygulamalara Bağlı Kalmayın.

PERSONEL YÖNETİMİ

Firmanızda bulunan tüm personellerin yönetimi, takibi ve onlara iş sorumluluklarının dağıtılmasını kolayca yapabilirsiniz.

REKABETTE ÖNE GEÇİN!

ERP Uygulamaları İle Planlı Bir Şekilde Hareket Edin ve Rakiplerinizin Önüne Geçin!

ERP

Kurumunuza Özel Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımları

Kurum İçi Muhasebe, Stok Giriş Çıkış, İnsan Kaynakları, Üretim Bilgilerini Tek Uygulama Üzerinden Yönetin! İş süreçlerini çok daha kolay, pratik, uygun maliyetli ve etkin bir şekilde yönetmeyi sağlayan ERP çözümümüz, kalite ve verimlilik anlayışını, çalışan düzeyinden başlayarak tüm süreçlere yaygınlaştırıyor. Böylece işletmenin tamamında karmaşık iş süreçleri sadeleşiyor ve iyileştiriliyor. ERP portföyünde standart kurulumların yanı sıra geliştirmeye açık, modüler yapılar da sunuluyor. İsteğe ve ihtiyaca göre eklenebilen modüllerle tüm işletmeler, kendileri için en uygun ERP paketini oluşturabiliyor. Modüllerin yanı sıra app-in-app teknolojisiyle yeni uygulamalar sisteme entegre edilebiliyor; widget'lar ile de kullanım kolaylığı artırılabiliyor.

dashboard

Kolay ve Kullanıcı Dostu Arayüz Tasarımı

Kurumunuzda Çalışan Her Kişinin Kolayca Kullanabileceği Modern Arayüz Tasarımı

RESPONSİVE TASARIM

Tüm cihazlar İle Uyumlu Çalışma

Kurumunuzda Yer Alan Tüm Cihazlardan ERP Çözümünü Kolayca Kullanabilirsiniz. Kurumsal Yazılım Çözümlerimiz Herkesin Kolayca Kullanabileceği Şekilde Tasarlanmıştır. Basit Arayüzü Sayesinse İstediğiniz İş Modülüne Kolayca Ulaşabilirsiniz!

dashboard
ENTEGRASYON

Diğer İş Uygulamalarıyla Entegrasyon

Kurum İçinde Kullandığınız Diğer İş Uygulamalarıyla Uyumlu Çalışan İş Uygulamamız Daha Önce Kullandığınız Uygulamalarda Yer Alan Verilen Aktarımına da Olanak Sağlamaktadır.

Referanslarımız

Workatapp İş Uygulamalarını Kullanan Referanslarımızdan Bazıları...

"Sigorta Sektörü Müşteri Yönetimi ve Tüm süreçlerimizi Verimli Bir Şekilde Yönetmemizi Sağlayan Sigorta ERP Uygulaması İçin Workatapp 'e Teşekkürler!"
image
Derya Sigorta
Sigorta Sektörü Yazılım Çözümü Hizmeti
"Derya Grup Olarak Tüm Alt Markalarımızın Yönetimsel Süreçlerini Workatapp ERP Uygulaması İle Yürütüyoruz. Bu Sayede Rekabette Öne Geçiyoruz."
image
Derya Grup
Kurumsal Kaynak Planlaması Çözümü Hizmeti
"Araba Alım-Satım Sektöründe Verdiğimiz Hizmetlerde Şirket İçi Kurumsal Kaynak Planlaması İçin Workatapp Araba Sektörü Yazılım Çözümünü Kullandık ve Büyümeye Devam Ediyoruz."
image
Derya Otomotiv
Araba Sektörü Yazılım Çözümü

BİZE ULAŞIN

İş Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Workatapp
Yenişehir Mah, Osmanlı Bulvarı. No:28 D:No:11/A, 34912
Esas Kurtköy Aeropark, Pendik/İstanbul
Telefon: +90 (216) 251 67 30

ERP, XRP uygulamaları ile ilgili bilgi almak, bizimle birlikte sohbet edip kahvemizi içmek için size her zaman kapılarımız açık. Tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

E-Posta

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin.

© 2021 Workatapp
Tüm Hakları Saklıdır.