Hakkımızda

Biz Kimiz?

Yılların deneyimi ile kimseyi taklit etmeden, genç ve dinamik ekibimizle çözümler üretiyoruz! Workatapp Derya Grup bünyesinde hizmet vermektedir. Yılların grup şirket tecrübesi ve referansı ile üretip müşterilerimizi mutlu ediyoruz. 1979 yılından bu yana grup şirketimizin her bir alanında aldığımız ödüller ve kanıtladığımız başarılar ile büyümeye, gelişmeye devam ediyoruz. Sunduğumuz çözümler ve hizmetler ile alanında lider olup, zamana ayak uyduran faaliyetlerimiz ile müşterilerimizin de alanında lider olmasını hedefliyoruz.Dinamik ve genç ekibimiz ile zaman ayak uyduran çözümler üretiyoruz. Yaptığımız işlerin sayısı ile konuşuyor sektörde lider olmak için yenilikçi ekibimiz ile durmadan çalışıyoruz. 1979 yılından bu yana faaliyet gösteren Derya Grup bünyesinde hizmet veren markamız kısa sürede sektörde ulaştığı müşteri firma sayısı ile dikkat çekmektedir.

Misyonumuz

Genel olarak bilişim mesleğinin ve özel olarak WORKATAPP'in toplumumuzun çağdaş ve uygar bir bilişim toplumuna dönüşümünde ve yapısal sorunlarının çözümünde önemli bir etmen olduğunu, dolayısıyla topluma sunduğumuz ürün ve hizmetlere gelecekte de gittikçe artan bir biçimde gerekseme duyulacağını öngörüyoruz. Bu görüş doğrultusunda çağdaş teknikbilimin en son verilerini kullanabilmek üzere her aşamada hazırlıklı olmayı planlıyor ve kurumlaşma çalışmalarımızı, ulusal bir yazılım endüstrisinin gelişmesine yol açacak biçimde, aralıksız olarak sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

Bilişim sektörünün başlangıcından beri üstlendiğimiz öncülük görevini günümüzde de sürdürerek, en küçükten en büyük boyutlara değin uzanan özel ve kamusal kuruluşlar için Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS / MIS) ve Kurumsal Kaynak Planlama Sistemleri (KKP / ERP) ile ilgili danışmanlık hizmetleri ve üstün nitelikli kendi uygulama yazılımı ürünlerimize dayalı çağdaş ve güvenilir çözümler üretmek görevimizdir. Bu görev doğrultusunda, bir yandan ulusal bir yazılım endüstrisinin gelişmesine yol açmayı, öte yandan Türk ekonomisinin bilgiye dayalı, verimli bir ekonomiye, toplum yapısının ise kişi ve kuruluşların verimli ve uyumlu çalıştığı bir bilişim toplumu'na dönüşmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.